Rodzina

Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość oraz empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak też wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez znawców, a boss kuchni dba, aby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy również rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz interesującym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i otwartości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży oraz miejsc usługowych.