Rodzina

Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Chcesz zagwarantować swoim maluchom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równolegle zatroszczyć się o ich rozwój? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Wypatrujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do wychowywania oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji poprzez rozrywkę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się właściwie cudownie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę bezbłędnie dopasowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy ogromnie cierpliwie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko dokładnie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy odpowiednie dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla rodziców liczy się nie tylko perfekcyjna zabawa ich pociech, jednak również bezpieczeństwo. Właśnie dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim obszerny nacisk położony jest na to, by dzieci były w rzeczywistości bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się wyłącznie takie akcesoria, do wykonania których wykorzystano należyte materiały. Zależy nam na tym, by wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno poszukiwać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas też żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź córką do naszego centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas dzieci są rzeczywiście bezpieczne.

Jaki jest zamiar opisującej nas aktywności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem czy też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało również kreatywność Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również świetny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest wymagane do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha była faktycznie bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl