Usługi

Wynajem atrakcji na pikniki – proparty.eu

Organizując imprezę dla dzieci bądź też piknik firmowy warto zatroszczyć się o należyte atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno kosztownych urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie nieopłacalny – sporo lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie oprzyrządowania razem z obsługą, która zadba o pracę sprzętów, przywiezie je na miejsce, rozmieści i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką ofertę przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje różnego rodzaju atrakcje na imprezy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom i jednostkom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z oferty korzystają też firmy, które wyszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia zapewniają też korzystne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych lub organizacji pracy – jest to profesjonalny sposób, aby zagwarantować pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Gorąco zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast i wszystkie inne osoby, jakie pragną, by impreza była bajeczna i obfitowała olśniewającą zabawę. Przygotujemy ofertę, dopasujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy oraz zadbamy o to, aby atrakcja była sprawna w trakcie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem oprzyrządowania. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla potomstwa a także firmowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik i dostępność terminów zapraszamy na stronę proparty.eu bądź do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej na Proparty.eu –  dmuchany plac zabaw