Motoryzacja

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie doświadczoną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę i nowoczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum i pomocnicze promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w największym stopniu wymagających kontrahentów. W następstwie tego również przygotowaliśmy ogromną ofertę w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na domenie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a także stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym wozem.

Cena wynajmu auta nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezwykle dogodne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą oraz wszechstronną propozycję wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy gigantyczne doświadczenie w branży i nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

To naturalnie dzięki nam nasi konsumenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie pozyskać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją oraz skorzystania z usługi najmu auta.